Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2020 15:45
GOG kupowanie z Epic Games Store
1023V

GOG Galaxy 2.0 rozpoczyna rewolucję. Na platformie zrobimy zakupy z innego sklepu

GOG potwierdził rozpoczęcie wewnętrznych testów GOG Galaxy 2.0, dzięki którym klienci otrzymają możliwość kupowania produkcji z innego sklepu. Przyspieszy to dostęp do katalogu gier i pozwoli w jednym miejscu trzymać gry z różnych platform dystrybucji cyfrowej.

GOG Galaxy 2.0 już od pierwszej zapowiedzi zaskakuje klientów, ponieważ twórcy postanowili zapewnić graczom wielką bibliotekę dla gier z różnych platform. Twórcy wciąż rozwijają propozycję, a zainteresowani od początku startu nowej aplikacji pytali o jedno – czy i kiedy pojawi się opcja kupowania gier bezpośrednio z innych sklepów?

Teraz GOG zaprosił pierwszych graczy do testowania nowego sklepu w aplikacji – firma wciąż pracuje nad rozwojem koncepcji, zbiera cenne informacje zwrotne, ale już teraz część klientów przez GOG może kupić pozycje z Epic Games Store:

„W nowym sklepie zawitają gry z GOG.COM, ale nie tylko – znajdą się w nim również tytuły dostępne wcześniej wyłącznie na innych platformach. Rozpoczynająca się dziś wewnętrzna beta pozwoli zaproszonym na kupowanie wyselekcjonowanych gier, które do tej pory były dostępne na wyłączność Epic Games Store, oraz całej oferty GOG.COM. Co najważniejsze, wszystkie zakupy są objęte naszym 30-dniowym prawem do zwrotu i mają wsparcie całodobowej pomocy.”

GOG podkreśla, że przed zespołem jeszcze mnóstwo pracy, ale podczas trwania testów, do bety będą zapraszane kolejne osoby, a jednocześnie Polacy zapewnią nowe gry oraz wprowadzą kolejne funkcje.

W przyszłości GOG Galaxy 2.0 może okazać się ciekawą opcją dla wielu graczy i trzeba przyznać, że propozycja rodzimej ekipy wygląda naprawdę sensownie.

GOG kupowanie z Epic Games Store

Źródło: Informacja pasowa GOG

Tagi: gog gog galaxy gog galaxy 2.0