Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2020 15:54
gog galaxy 2.0
1073V

GOG Galaxy 2.0 z nowymi funkcjami. Znamy szczegóły najnowszej aktualizacji

Platforma GOG Galaxy 2.0 została ponownie ulepszona, by gracze mogli korzystać z nowych funkcji. Znamy już wszystkie szczegóły zmian, które przypadną do gustu fanom polskiego sklepu. Twórcy ponownie nie zawodzą i dbają o ciekawe opcje.

GOG Galaxy 2.0 wciąż znajduje się w fazie testów, ale wielka platforma zbierająca gry z niemal wszystkich urządzeń wygląda coraz lepiej. Twórcy stale dbają o nowe opcje, by mieć pewność, że korzystanie z usługi będzie jeszcze przyjemniejsze dla wszystkich graczy,

Teraz poznaliśmy szczegóły piątej aktualizacji, która pozwala na między innymi wyświetlanie subskrypcji oraz umożliwia włączenia „niestandardowych plików wykonywalnych”. Gracze mogą teraz także skorzystać z takich opcji jak sortowanie tytułów.

GOG Galaxy 2.0 – nowości:

  • Przede wszystkim - subskrypcje. Od teraz możecie wyświetlać je i zarządzać nimi z poziomu aplikacji. 
  • Dzięki opcji dołączania niestandardowych plików wykonywalnych i modyfikowania parametrów, możecie korzystać z modów i niestandardowych ustawień.
  • Sortowanie tytułów - teraz możecie dostosować bibliotekę za pomocą niestandardowych tytułów sortowania gier.
  • Dodaliśmy więcej opcji do menu kontekstowego (kliknięcie prawym przyciskiem) w widokach siatki i listy: dodatkowe pliki wykonywalne, zarządzanie instalacją, sprawdzanie dostępności aktualizacji (tylko dla gier z GOG.COM), oceny.
  • Wprowadziliśmy ulepszenia interfejsu użytkownika w widoku pobierania,
  • Dodaliśmy ikony statusu do widoku listy.

GOG podkreśla, że najnowsza aktualizacja nie przenosi automatycznie użytkowników z wersji 1.2 do najnowszej edycji Galaxy. Twórcy zajmują się teraz testowaniem integracji i funkcjonalności.

Warto wspomnieć, że GOG wciąż rośnie podobnie jak CD Projekt, który systematycznie notuje lepsze wyniki na giełdzie. Polska firma przygotowuje się teraz do wielkiej premiery Cyberpunka 2077.

Źródło: Informacja prasowa: GOG

Tagi: CD Projekt gog gog galaxy 2.0