Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2020 21:17
Red Wings Aces of the Sky sesja zdjęciowa
524V

Red Wings: Aces of the Sky przylatuje na kolejne urządzenia. Twórcy zdradzają szczegóły

Dobrze przyjęte i przyjemne Red Wings: Aces of the Sky zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. Poznaliśmy datę premiery nowego wydania, a nawet możemy spojrzeć na świeży zwiastun.

Red Wings: Aces of the Sky polskiego studia All in! Games zadebiutowało aktualnie wyłącznie na Nintendo Switchu – tutaj możecie przeczytać nasze wrażenia z gry. Twórcy jednak od początku informowali, że chcą zapewnić także wydania na kolejne urządzenia i właśnie otrzymaliśmy konkrety.

Tytuł już 13 października przyleci na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC, a jeśli gracie na sprzęcie Microsoftu, to możecie skorzystać z 20% zniżki na grę. Deweloperzy zapowiedzieli również, że Red Wings: Aces of the Sky wyląduje na Steam Game Festival, więc od 7 do 13 października otrzymacie możliwość sprawdzenia pozycji – demo zostanie udostępnione na komputerach osobistych. Zainteresowani w trakcie zabawy sprawdzą trzy różne samoloty i cztery poziomy jednej z dwóch kampanii.

Red Wings: Aces of the Sky na pewno powinien zainteresować fanów zręcznościowych produkcji, bo akurat pod względem akcji All in! Games nie zawiodło i proponuje graczom dynamiczną oraz bardzo lekką propozycję. To dobry tytuł na koniec męczącego tygodnia.

Sprawdźcie nowy zwiastun gry, a warto wspomnieć, że powyższe zdjęcie pochodzi z oficjalnej sesji zdjęciowej Red Wings: Aces of the Sky – szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

Źródło: Informacja prasowa: bettergaming.pro

Tagi: All in! Games Red Wings: Aces of the Sky