Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2020 19:00
Call of Duty: Black Ops Cold War Zombie
1224V

Call of Duty: Black Ops Cold War Zombie zaprezentowane. Zobaczcie biegające truposze

Treyarch właśnie zaprezentowało trzeci tryb z Call of Duty: Black Ops Cold War. Deweloperzy nie zapomnieli o trybie zombie, który tym razem powinien trafić w gust wielu graczy. Zobaczcie materiał z gry i przygotujcie się do walki z bestiami.

Treyarch ponownie bawiło się ze społecznością Call of Duty prezentując graczom kolejne zajawki trybu i oferując zainteresowanym skromne urywki zapowiadające wydarzenia. Fani uczestniczyli w zabawie, szukali szyfrów, rozkładali informacje na czynniki pierwsze, ale na szczęście wydarzenie zostało zakończone, a teraz możemy sprawdzić, jak wyglądają zombie w Call of Duty: Black Ops - Cold War.

Historia zombie w Call of Duty: Black Ops zostanie zresetowana. Gracze mogą liczyć na postacie z innych części serii oraz liczne Easter Eggi, ale deweloperzy chcą przedstawić nowe wydarzenia. Grigori Weaver z oryginalnego Black Ops prowadzi teraz zespół CIA Requiem, którego zadaniem jest zbadanie bunkra z czasów II wojny światowej. Drużyna podczas wykonywania misji będzie mierzyć się z radziecką grupą Omega.

Activision zapowiedziało, że opowieść z zombie ma „rozwijać się w nieoczekiwany sposób”, a tryb zawiera cross-platformową i cross-generacyjną rozgrywkę, więc możemy łączyć się w grupy ze znajomymi, którzy posiadają nawet nowsze lub starsze konsole. W zombie pojawi się także Battle Pass, a nasze uzbrojenie będzie przechodzić pomiędzy wariantami rozgrywki.

W tytule nie zabraknie tworzenia fortyfikacji, stawiania potężnych broni czy też wykorzystywania specjalnych „ulepszeń”, które pozwolą zdobywać znaczące buffy dla całego zespołu. Będą one ofensywne, taktyczne i pomocnicze.

Sprawdźcie również odpicowany kontroler przygotowany na premierę Call of Duty: Black Ops - Cold War oraz zerknijcie na gameplay z kampanii.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-black-ops-cold-war-zombies-mode-detailed/1100-6482763

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software