Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2020 14:27
Nacon Revolution Unlimited Pro Controller x Call of Duty Black Ops Cold War
814V

Nacon x Call of Duty: Black Ops Cold War. Zaprezentowano odpicowany kontroler do PS4

Już wkrótce na polskim rynku pojawi się kontroler dla wszystkich entuzjastów strzelania wyczekujących na premierę Call of Duty: Black Ops Cold War. Nacon przygotował specjalne wydanie Nacon Revolution Unlimited Pro Controller, który otrzyma w zestawie zawartość do gry.

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak ciekawych informacji o Call of Duty. Twórcy przygotowują graczy na betę oraz zapraszają na pokaz zombie, a teraz mamy okazję zaprezentować nową wersję Nacon Revolution Unlimited Pro Controller. Pad został specjalnie odświeżony i na pewno wpadnie w gust graczy wyczekujących na premierę Call of Duty: Black Ops Cold War.

Sprzęt otrzyma nie tylko odpicowane wydanie, ale w pudełku pojawi się odświeżone etui, które skrywa zestaw ciężarków – to za ich pomocą można przygotować odpowiednią wagę kontrolera. Nacon podkreśla, że zadbano tutaj o specjalne malowanie, a jednocześnie gracze mogą mieć pewność, że otrzymają szereg opcji personalizacji.

W pudełku ze urządzeniem będzie dostępny również kod na ekskluzywną zawartość, jednak aktualnie nie zdradzono szczegółów nowości. Trzeba jednak zaznaczyć, że studio w zależności od regionu zaoferuje różne DLC – możemy podejrzewać, że autorzy przygotują kilka nowych skórek lub nawet zapewnią nowego operatora do gry.

Nacon Revolution Unlimited Pro Controller x Call of Duty: Black Ops Cold War będzie dostępny w naszym kraju. Trzeba zaznaczyć, że kontroler powinien bez przeszkód działać nie tylko na PlayStation 4 i PC, ale również na PlayStation 5 – oczywiście w grach ze wstecznej kompatybilności.

Nacon Revolution Unlimited Pro Controller x Call of Duty Black Ops Cold War 1

Nacon Revolution Unlimited Pro Controller x Call of Duty Black Ops Cold War 2

Nacon Revolution Unlimited Pro Controller x Call of Duty Black Ops Cold War 3

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software