Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2020 14:52
Spider-Man: Into The Spider-Verse PS5
1211V

PS5 Essentials na pudełkach filmów. Sony chce promować PlayStation 5 jako idealny odtwarzacz

Sony ma najwidoczniej duże plany na promocję PS5. Na pudełku pierwszego filmu dostrzeżono wzmiankę „PS5 Essentials”, która ma zachęcić graczy do kupowania produkcji i oglądania widowisk za pomocą PlayStation 5.

Sony wciąż nie przedstawiło wielu informacji o PlayStation 5, ale najwidoczniej korporacja rozpoczyna kolejny etap promocji urządzenia. Na Amazonie pojawił się zestaw trzech filmów ze Spider-Manem w roli głównej, który zawiera ciekawą adnotację.

Gracze mogą kupić zestaw składający się ze „Spider-Man: Far From Home”, „Spider-Man: Homecoming, oraz „Spider-Man: Into The Spider-Verse”, a na opakowaniu znajdziecie logo z dopiskiem „PS5 4K Movie Essentials”.

Kolekcja trafi do sprzedaży w dniu premiery PlayStation 5, co na pewno nie jest przypadkowe, a możemy podejrzewając, że Sony zaproponuje klientom kolejne filmy, na których pojawi się stosowna adnotacja.

Sytuacja jest interesująca, bo jak widać, Sony będzie chciało promować PS5 jako odtwarzacz dla filmów Blu-ray 4K Ultra HD. Pewnie znajdzie się część graczy, którzy chętnie wykorzystają PlayStation 5 do oglądania opowieści na takim nośniku.

Warto dodać, że PS5 pojawił się już u pierwszych celebrytów, a ostatnio mogliśmy spojrzeć nawet na pierwszy test Demon's Souls z PlayStation 5.

Spider-Man PS5 4K Movie Essentials

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/sony_begins_advertising_spider-man_films_as_ps5_essentials

Tagi: playstation 5 PS5 Sony spider-man Spider-Man: Far From Home Spider-Man: Homecoming Spider-Man: Into The Spider-Verse