Iza Łęcka Iza Łęcka 28.09.2020 12:46
PlayStation 5
5892V

PS5 u pierwszych celebrytów. Sony wkrótce pokaże PlayStation 5

Już wkrótce pierwsze osoby przedstawią swoje wrażenia z rozgrywki na PlayStation 5. Travis Scott potwierdził, że posiada konsolę i cały weekend grał na next-genowym PlayStation. Oznacza to, że Japończycy są gotowi do kolejnego etapu promocji PS5.

Travis Scott to raper, wokalista i producent muzyczny, którego koncert mogliśmy oglądać w Fortnite. Amerykanin ma miliony fanów z całego świata, którzy nie tylko słuchają muzyki, ale i śledzą jego poczynania w social mediach. Właśnie ta przestrzeń może stać się idealnym miejscem do promocji PlayStation 5. Next-gen Sony trafił już do Scotta, który przez cały weekend mógł sprawdzać jego możliwości.

Sytuacja jest potwierdzeniem ostatnich doniesień, zgodnie z którymi pierwsi celebryci otrzymali już PS5. Coraz głośniej mówi się o tym, że PlayStation 5 będzie promowane przez popularnych twórców. Już w tym tygodniu mają pojawić się pierwsze relacje ujawniające wrażenia muzyków, sportowców czy dziennikarzy z gry na next-genie Sony.

Możemy więc śmiało oczekiwać na moment, kiedy spojrzymy na PlayStation 5 w pełnej krasie – oficjalnie bryła urządzenia została pokazana wyłącznie na kilku materiałach przygotowanych przez Sony. Choć Japoński producent przedstawił szczegóły dotyczące wyglądu konsoli, część graczy chciałoby już zobaczyć sprzęt w całości.

Jesteście zainteresowani PlayStation 5? Sprawdźcie nasze podsumowanie informacji.

PS5 Traviss Scott

 

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/rapper_travis_scott_has_a_ps5

Tagi: PlayStation 5 ps5 sony Travis Scott