Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.09.2020 11:00
Chris Hemsworth w nowym filmie Netflix
733V

Chris Hemsworth, Miles Teller i Jurnee Smollett w nowym filmie od Netflixa! Platforma stawia na mocną obsadę

Z każdym kolejnym dużym filmem, za którego produkcją stoi Netflix, widać gołym okiem, iż firma wyznaje zasadę, że podstawą są mocne i znane hollywoodzkie nazwiska! 

Netflix w ostatnich czasach mocno stawia na filmy pełnometrażowe i osadza w nich bardzo głośne nazwiska. Tak było choćby z "Tyler Rake: Ocalenie" (sprawdźcie recenzję Jędrzeja), gdzie wystąpił Chris Hemsworth. Firma zdaje się wychodzić z założenia, że kluczem do wysokiego poziomu jest gwiazdorska obsada. Cóż, z tym bywa oczywiście różnie. 

Teraz potwierdzono jednak, że Netflix szykuje zupełnie nowy film, będący adaptacją jednej z powieści George'a Saundersa. Produkcja zostanie zatytułowana "Spiderhead" i choć wciąż wiemy niewiele, to jedno jest pewne - obsada będzie iście aktorska. Na ekranach zobaczymy bowiem Chrisa Hemswortha, Milesa Tellera oraz Jurnee Smollett! Reżyserią zajmie się Joseph Kosinski, a scenariusz napiszą Rhett Reese i Paul Wernick (wcześniej pracowali przy "Deadpoolu" i "Zombieland"). 

Jak dowiadujemy się z portalu Deadline, akcja "Spiderhead" rozegra się w niedalekiej przyszłości, gdzie skazańcy mają szansę zgłosić się na ochotnika jako podmioty medyczne w nadziei na skrócenie ich wyroków. Historia skupi się na dwóch więźniach, którzy stają się pacjentami testowymi dla leków zmieniających emocje. Brzmi bardzo ciekawie i zdecydowanie warto czekać! 

Źródło: https://deadline.com/2020/09/chris-hemsworth-miles-teller-jurnee-smollett-netflix-spiderhead-movie-joseph-kosinski-1234585754/

Tagi: chris hemsworth film Netflix Spiderhead