Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.09.2020 18:45
call of duty
1184V

Call of Duty: Black Ops Cold War - opublikowano zdjęcia przedstawiające zombie

Na stronie Pawn Takes Pawn pojawiło się zdjęcie przedstawiające trzy obrazki, na których widzimy zombie. Zmierzymy się z nimi najprawdopodobniej w trybie "Zombies" w najnowszym CoD-zie.

Activision wciąż pracuje nad nową zawartością do Call of Duty: Warzone. Cztery dni temu korporacja udostępniła zwiastun szóstego sezonu sieciowej produkcji, który przygotowuje fanów gry na potyczki w metrze. Ponadto, firma nie zapomina o promowaniu Call of Duty: Black Ops - Cold War - najnowszej części strzelankowej marki - czego dowodem jest udostępnione niedawno zdjęcie przedstawiające zombie, z którymi zmierzymy się prawdopodobnie w trybie "Zombies".

Trzy obrazki (umieszczam je poniżej) pochodzą ze strony Pawn Takes Pawn, witryny, która przedstawiała poszlaki dotyczące wyżej wymienionej gry jeszcze przed jej oficjalną zapowiedzią. Pierwsze zdjęcie przedstawia stos umarłych ubranych w mundury z ciemnymi barwami. Gdy się przyjrzymy, zauważymy klucz, co oznacza, że jeden z tutejszych żołnierzy był mechanikiem. Drugie zdjęcie przedstawia urządzenie przypominające licznik Geigera w połączeniu z krótkofalówką. Z kolei na trzecim obrazku jeden z żyjących musi odpierać ataki zombie.

Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje 13 listopada na PC, PS4, XONE oraz XSX|S, a parę dni później, bo 19 listopada, na PS5. 

Źródło: https://gamerant.com/black-ops-cold-war-zombies-teaser-image/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software