Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2020 18:33
Call of Duty: Warzone 6 sezon
3456V

Call of Duty: Warzone ze zwiastunem 6. sezonu. Twórcy przygotowują graczy na metro

Najnowszy zwiastun Call of Duty: Warzone potwierdza nowe atrakcje z Verdańska. Gracze wskoczą do metra i będą mogli w ekspresowym tempie przemieszczać się po wielkiej mapie. Zobaczcie materiał potwierdzający wielkie zmiany w grze Battle Royale.

26 września odbędzie się premiera 6. sezonu rozgrywek w Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. Gracze wcielą się w nowych specjalistów (Farah i Nikołaj) oraz pobiegają po odświeżonym Verdańsku. Deweloperzy właśnie potwierdzili kolejny przeciek i zapowiedzieli udostępnienie na mapie Battle Royale nowego środka transportu.

Pierwsze wzmianki o metrze w Call of Duty: Warzone pojawiły się w momencie, gdy deweloperzy rozpoczynali promowanie Call of Duty: Black Ops Cold War. W plikach aktualnie wydanych produkcji pojawiły się materiały i na jednej z grafik zobaczyliśmy tajemniczą mapę. Później deweloperzy opublikowali zajawkę, a teraz otrzymaliśmy pełne potwierdzenie.

Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, ponieważ metro może znacząco ubarwić rozgrywkę w Call of Duty: Warzone. W zasadzie trzeba przyznać, że ekipa odpowiedzialna za bezpłatne Call of Duty od początku nie zawodzi i systematycznie potrafi oferować ciekawe rozszerzenia. Nie możemy tutaj mówić o dużych niespodziankach, ponieważ większość informacji wycieka przed czasem, ale mimo to nie możemy narzekać na jedno – dobrą zawartość.

Wkrótce powinniśmy otrzymać szczegóły dotyczące rozmiaru plików przygotowanych do Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward