Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.09.2020 11:30
Animal Crossing: New Horizons aktualizacja halloween
691V

Animal Crossing: New Horizons z kolejną ogromną aktualizacją. Do gry zmierza jesień i wyczekiwane Halloween

Do niezwykle głośnej i ogromnej gry od Nintendo, najnowszej odsłony serii Animal Crossing, zmierza właśnie spora aktualizacja, która przyniesie wiele wyczekiwanych elementów! 

Animal Crossing: New Horizons to bez wątpienia jedna z tych gier 2020 roku, o której będzie się wspominać jeszcze przez wiele lat. Jej premiera trafiła na idealny okres (początek największego bumu pandemicznego na świecie) i zaczęła sprzedawać się jak ciepłe bułeczki. Okazała się tak dużym hitem, że nawet dziś jej sprzedaż robi wrażenie na tle innych produkcji. 

Co jest ogromną zaletą, to fakt, że Nintendo cały czas rozwija produkcję i dodaje nowe elementy. Najciekawsze są oczywiście duże aktualizacje tematyczne (jak Bunny Day w okresie wielkanocnym) i można do nich zaliczyć "Jesienny Update", który właśnie zapowiedziano! W Internecie pojawił się bowiem zwiastun, który ma przygotować graczy na nadejście kolorowej jesieni

Motywem przewodnim będzie oczywiście Halloween. W sklepie będzie można kupować cukierki, aby móc je później rozdawać, hodować dynie, używać nowych reakcji, a także wyposażyć się w nowe ubrania związane ze wspomnianą tematyką. Całość wejdzie w życie już 30 września i potrwa dwa miesiące. Spieszcie się więc, aby skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw, jakie można zdobyć podczas trwania eventu! 

Źródło: https://gamingbolt.com/animal-crossing-new-horizons-next-update-brings-spooky-surprises

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo switch