Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.03.2020 10:15
Animal Crossing: New Horizons jako forma ucieczki
829V

Animal Crossing: New Horizons. Gra ma być ucieczką od "mrocznych czasów"

Producent najnowszego hitu od Nintendo przekazał, iż projekt ów ma stanowić świetną ucieczkę w niezwykle trudnych czasach, które aktualnie nastały. 

Animal Crossing: New Horizons to gra, która zadebiutowała wczoraj i bardzo szybko okrzyknięta została kolejnym hitem Nintendo. Projekt jeszcze przed premierą wywoływał dużo pozytywnego hałasu, a w momencie wydania wszystko zostało potwierdzone. 

Wielu ludzi, niekiedy z dozą żartu, traktuje o  najnowszej grze z serii Animal Crossing, jak o doskonałej szansie, aby odprężyć się w obliczu panującej pandemii koronawirusa. Ciężko się temu dziwić- dostajemy bowiem szansę, aby przenieść się na niezwykle kolorową i baśniową wyspę. Do sytuacji odniósł się twórca gry, Hisashi Nogami, podczas wywiadu dla portalu The Verge

Od dłuższego czasu planowaliśmy tę premierę, więc szkoda, że pokrywa się ona z tym, co dzieje się aktualnie na świecie. Jestem bardzo przygnębiony i zdołowany wydarzeniami, które mają miejsce. Mając to na uwadze, mamy nadzieję, iż wielu fanów wykorzysta czar gry, jako formę ucieczki i odprężającą zabawę w tym trudnych czasach. 

Jeśli też chcecie w pewien sposób wyizolować się od bieżących wydarzeń, to koniecznie zainteresujcie się opisywanym tytułem. Ten dostępny jest wyłącznie na Nintendo Switch. 

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://gamingbolt.com/animal-crossing-new-horizons-aims-to-be-escape-in-dark-times-say-producer

Tagi: Animal Crossing: New Horizons nintendo switch