Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2020 19:09
Crash z Crash Bandicoot 4
1448V

Crash Bandicoot 4 na pierwszej rozgrywce z multiplayera. Gameplay pokazuje ciekawe tryby

W Crash Bandicoot 4 nie zabraknie rozgrywki multiplayer i najnowszy gameplay pokazuje wszystkie dostępne warianty zabawy. Przygotowane tryby powinny zainteresować największych fanów serii, którzy będą rywalizować ze znajomymi o punkty.

Już wczoraj informowałem o przecieku redakcji IGN, która przed czasem opublikowała informacje o rozgrywce multiplayer z Crash Bandicoot 4. Teraz możemy spojrzeć na czysty gameplay, który bardzo dokładnie przedstawia poszczególne warianty. Trzeba przyznać, że deweloperzy przygotowali bardzo ciekawe tryby, które mają dużą szansę osiągnąć sukces – szkoda jedynie, że zespół (przynajmniej aktualnie) nie zadbał o zabawę w Sieci.

W Crash Bandicoot 4 nadal głównym trybem będzie kampania, która ma zapewnić graczom odpowiednią zabawę, ale deweloperzy postanowili ubarwić gameplay i sprawić, by sympatycy serii mogli nawet po poznaniu wątku głównego spędzać miło czas z ekipą Crasha.

Mam tylko nadzieję, że autorzy Crash Bandicoot 4 w pewnym momencie zadbają o aktualizacje, która rozbuduje rozgrywkę i pozwoli graczom mierzyć się z innymi zawodnikami w rywalizacji online. Jestem pewien, że przygotowane warianty idealnie nadają się do takich wyzwań.

Jesteście zainteresowani Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas? Przeczytajcie nasze wrażenia z gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob