Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2020 21:19
Crash Bandicoot 4 Multiplayer
914V

Crash Bandicoot 4 z lokalnym multiplayerem. IGN przedstawił informacje przed czasem

Redakcja IGN Spain zdecydowanie za szybko przedstawiła informacje o lokalnym multiplayerze z Crash Bandicoot 4. Gracze mogą liczyć na rywalizację oraz kooperację – wszystkie warianty będą dostępne od dnia premiery.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas zadebiutuje już na początku października, więc nasza redakcja miała okazję przedstawić swoje wrażenia z gry, a deweloperzy zaprezentowali premierowy zwiastun. Możemy mieć jednak pewność, że to nie koniec atrakcji, ponieważ potwierdziły się plotki dotyczące rozgrywki multiplayer.

W Crash Bandicoot 4 pojawią się lokalne tryby, które pozwolą graczom współpracować lub rywalizować. W każdym może uczestniczyć od 2 do 4 zawodników i aktualnie rozgrywka jest dostępna wyłącznie na jednej kanapie.

Bandicoot Battle zawiera Checkpoint Race oraz Crate Combo. W tym pierwszym zawodnicy będą biegać przez wybrane lokacje i konkurować na danych odcinkach. Nawet jeśli jesteś fatalny w jednym z fragmentów mapy, to możesz nadgonić punkty i wygrać cały mecz w pozostałych rywalizacjach. Twórcy zapewnią nam nawet możliwość oglądania rozgrywki innych śmiałków (duchy), by zainteresowani mogli nauczyć się, jak najlepiej pokonać trasę i zdobyć najlepszy wynik. Gracze zmierzą się także w Crate Combo, ale tutaj zabawa nie polega wyłącznie na osiągnięciu, jak najlepszego czasu. W „combosach” także zabawa odbywa się na odcinkach, ale w tym wypadku należy także zadbać o niszczenie skrzynek.

Natomiast Coperative Mode Pass N. Play to typowa kooperacja, w której maksymalnie czterech graczy będzie wspólnymi siłami przechodzić dane odcinki. Tutaj już nie pojawią się większe zmagania, ale na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy zainteresują się tym trybem.

W rozgrywce multiplayer wcielimy się w Crasha, Coco, Fake Crasha oraz pierwszy raz w historii serii Fake Coco.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/crash-bandicoot-4-local-multiplayer-accidentally-leaked-by-ign-spain.293351

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob