Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2020 18:37
Forza Horizon 3
2372V

Forza Horizon 3 trafi na Xbox Series X|S. Twórcy potwierdzili bezpłatną aktualizację

Jeden z najlepszych festiwali trafi na nową generację. Playground Games potwierdziło właśnie świetną wiadomość i Forza Horizon 3 przyjedzie na Xboksa Series X oraz Xboksa Series S. Twórcy wspomnieli o szczegółach i zapraszają do zabawy.

Playground Games potwierdziło właśnie bardzo interesującą wiadomość. Forza Horizon 3 już 27 września zakończy swój „żywot” i zostanie usunięte z cyfrowej dystrybucji, ale nie oznacza to, że festiwal przestanie istnieć. Deweloperzy zadbają o aktualizację i wprowadzą grę na nową generację.

Twórcy z Wielkiej Brytanii zaoferują darmowy update, dzięki której Forza Horizon 3 zadziała w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę na Xboksie Series X oraz 1080p i 30 fps na Xboksie Series S. Na obu konsolach zostanie przygotowane wsparcie HDR.

Studio nie traciło czasu na dopracowanie rozgrywki i zaoferowanie zmagań w 60 fps, ale wielu graczy otrzyma łatwy dostęp do jednej z najlepszych odsłon serii Forza Horizon. Jeśli jednak nie posiadacie gry – warto kupić przykładowo cyfrową wersję, by później nie musieć szukać fizycznego wydania.

Forza Horizon 3 jest aktualnie dostępna za 35,97 zł (edycja standardowa), ale pamiętajcie, że oferta jest dostępna jeszcze tylko przez 3 dni, a później pozycja zniknie na zawsze ze sklepu Microsoftu. Sprawdźcie listę gier dostępnych od premiery na nowej generacji Amerykanów.

Źródło: Twitter: ForzaHorizon (Żbiku, dzięki za link!)

Tagi: Forza Horizon 3 Microsoft playground games