Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2020 17:29
FIFA 21 Cry Baby
694V

FIFA 21 z nowymi cieszynkami. EA Sports pokazuje ruchy gwiazd

Electronic Arts nie zapomniało o odświeżeniu cieszynek w FIFA 21. Na nowych boiskach Elektroników sprawdzimy między innymi „Cry Baby”, która może wywołać sporo negatywnych emocji wśród fanów piłki nożnej od EA. Zobaczcie materiał pokazujący nowe ruchy.

Electronic Arts w zeszłym miesiącu potwierdziło usunięcie „toksycznych cieszynek” z FIFA 21, ale jednocześnie wydawca zapowiedział, że EA Sports przygotowało nowe ruchy piłkarzy, które powinny spodobać się graczom.

Teraz otrzymaliśmy zwiastun pokazujący animacje, które będziemy wykonywać po strzeleniu efektownych goli i nie brakuje tutaj kilku naprawdę sympatycznych pomysłów. Na pewno wielu graczy chętnie skorzysta z „Dance and Spin” czy też zainteresowani wykonają grupowe selfie. Jestem jednak pewny, że podczas bardziej wymagających spotkań, gdy rywalizacja będzie wyrównana, a gol wpadnie w ostatniej minucie, to wykonanie „Cry Baby” może sprawić, że rywal szybko wyłączy grę.

Trzeba jednak przyznać, że sam montaż jest bardzo przyjemny i na pewno znajdą się chętni, którzy sprawdzą nowe cieszynki. Szkoda jedynie, że EA Sports w tym roku nie zapewni wersji demonstracyjnej, która pozwoliłaby graczom wypróbować między innymi nowe celebracje.

Zamierzacie grać w FIFA 21? Poznajcie nasze wrażenia z produkcji. Kajetan miał okazję sprawdzić już duży wycinek pozycji i na łamach portalu podzielił się swoją opinią o nowej piłce od EA.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21