Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2020 15:13
No Man's Sky Origins
1164V

No Man's Sky Origins na premierowym zwiastunie. Hello Games zaprasza do gry

Hello Games właśnie opublikowało zwiastun No Man's Sky Origins. Jest to kolejna gigantyczna aktualizacja, która znacząco rozbudowuje produkcję i zapewnia graczom nowe atrakcje. Zobaczcie materiał i poznajcie szczegóły nowości.

Od premiery No Man's Sky zmieniło się naprawdę wiele. Hello Games systematycznie pracuje nad rozbudową gry oferując nowości, które stale zaskakują graczy. Teraz jednak opublikowano zwiastun No Man's Sky Origins i ponownie trzeba powiedzieć jedno – twórcy nie zawodzą.

No Man's Sky Origins nie oferuje tak naprawdę nowości zmieniających grę w Dead Space lub nie wrzuca do pozycji jeszcze większych mechów, ale zamiast tego deweloperzy zajęli się znaczącą rozbudową i poprawą aktualnie wydanej zawartości.

W produkcji znajdziemy teraz „miliony nietkniętych, nowych światów do zbadania”, na naszej drodze natrafimy na nowe modele, nowe planety będą bardzo rozległe, pojawi się na nich wcześniej niedostępna fauna i flora, a dodatkowo warunki atmosferyczne zmienią oblicze rozgrywki. Twórcy odświeżyli interfejs i menu, w grze natrafimy na bagna i mokradła, gęstą mgłę, a autorzy zadbali nawet nad poprawieniem palety kolorów, by cała pozycja wyglądała lepiej. Odświeżono Photo Mode, poprawiono teleporter, podczas rozgrywki możemy natrafić nawet na planety przepełnione robotami, deweloperzy zadbali o poprawę działania narzędzi czy też dorzucili do gry takie efekty jak rozbijające się o planety meteoroidy, anomalie grawitacyjne lub potężne tornada.

To wszystko pobierzecie za darmo w ramach najnowszej aktualizacji.

Źródło: https://www.nomanssky.com/origins-update/

Tagi: Hello Games No Man's Sky No Man's Sky Origins