Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2020 20:16
No Man's Sky Echo Mech
1453V

No Man's Sky wprowadzi mechy! Przeciek pokazuje potężne maszyny

Hello Games nadal nie zakończyło prac nad No Man's Sky i najwidoczniej już wkrótce gracze wskoczą w potężne maszyny. Zwiastun „Echo Mech” został opublikowany przed czasem i pozwala spojrzeć na kolejne rozszerzenie gry.

No Man's Sky w dniu premiery nie błyszczało zawartością, ale Hello Games od miesięcy nie zawodzi graczy. Deweloperzy wciąż rozwijają tytuł i już wkrótce do produkcji trafią mechy. Deweloperzy aktualnie nie zapowiedzieli dodatku, ale poniżej zobaczycie zwiastun, który został opublikowany przed czasem.

Pierwsza zajawka mechów w No Man's Sky została opublikowana w połowie lutego – wtedy to Sean Murray wrzucił na Twitter wiadomość, która wspominała o nowej aktualizacji, a tajemniczy tekst został zakończony ikonką robota. Później pojawiło się jeszcze kilka mniejszych teaserów, ale w końcu możemy to potwierdzić – maszyny zbliżają się do gry.

Jest to ciekawa sytuacja, która pokazuje, że Hello Games wciąż nie ma dość i nadal chce zaskakiwać graczy oferując ciekawe aktualizacje. Na pewno warto przypomnieć, że pierwotna premiera pozycji na PS4 odbyła się w 2016 roku... Od tego czasu sporo się zmieniło, ale jak widać Hello Games chce dalej oferować interesującą zawartość do swojej wielkiej pozycji.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/no-mans-sky-exo-mech-leaked-trailer.179903/

Tagi: Hello Games mechy No Man's Sky przeciek zwiastun