Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2020 16:54
No Man's Sky Desolation
1085V

No Man's Sky: Desolation przypomina graczom o Dead Space. Zwiastun pokazuje świetną aktualizację

Hello Games wciąż rozwija No Man's Sky i najnowsza aktualizacja zatytułowana „Desolation” zapowiada ciekawe atrakcje. Twórcy zapraszają graczy na tajemnicze frachtowce.

Hello Games ponownie zaskakuje. Po udostępnieniu cross-platformowej rozgrywki oraz wprowadzeniu do gry mechów, twórcy właśnie zapowiedzieli zupełnie nową atrakcję. Gracze otrzymają możliwość zwiedzania tajemniczych miejsc.

Sean Murray w specjalnym komunikacie podkreślił, że choć No Man's Sky jest wciąż rozwijane, to jednak deweloperzy wciąż nie poruszyli jednego tematu: przerażenia w obliczu nieznanego. Teraz zespół chce nam zapewnić coś nowego i w świecie gry znajdą się opuszczone frachtowce.

Maszyny możemy zwiedzać samotnie lub w grupach, by następnie odkrywać tajemnice, szukać informacji o załogach, a co najważniejsze: każda lokacja jest generowana proceduralnie, więc zawsze możemy liczyć na zróżnicowane atrakcje. Deweloper podkreślił, że miejscówki będą zawierać unikalne ulepszenia dla statków, więc gracze mają chętnie wyruszać na takie wyprawy. Aktualizacja Desolation zapewni także szereg ulepszeń i dopracowanie balansu broni oraz przeciwników – tak by walka była dynamiczniejsza.

Jak to wygląda? Sprawdźcie poniższy zwiastun. Szef Hello Games podkreślił dodatkowo, że jego zespół nie zakończył prac nad No Man's Sky i kolejne nowości trafią do gry jeszcze w tym roku.

Źródło: https://www.nomanssky.com/2020/07/no-mans-sky-desolation-release/

Tagi: Hello Games No Man's Sky