Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2020 15:59
Call of Duty: Warzone Metro
1623V

Call of Duty: Warzone wprowadzi metro. Twórcy opublikowali zajawkę

Na arenie Call of Duty: Warzone dojdzie do wielkich zmian i już wkrótce gracze wykorzystają metro do poruszania się po oddalonych od siebie części mapy. Twórcy opublikowali zajawkę, która przygotowuje fanów na zbliżające się atrakcje.

W ubiegłym tygodniu potwierdzono Call of Duty: Black Ops Cold War i jak wiadomo nowa produkcja zostanie w dużym stopniu połączona z Call of Duty: Warzone. Na mapie Battle Royale dojdzie do dużych zmian i gracze mogą oczekiwać między innymi wprowadzenia metra.

O nowym środku transportu było głośno za sprawą przecieków, dzięki którym gracze wyciągnęli z Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare informacje o tegorocznym Call of Duty. Na jednym z udostępnionych zdjęć pojawiła się właśnie podziemna kolejka – fotka zdobi tę wiadomość.

Twórcy nie tracą czasu i opublikowali kolejną zajawkę – organizatorzy Call of Duty League przedstawili gif składający gratulacje dla drużyny Dallas Empire (zwycięzcy CDL Champs) i łatwo można dostrzec na grafice nowy element. Twórcy pokazali nową wersję lokacji, która posiada już wejście na stację metra.

Odświeżenie mapy powinno przyjść pod koniec roku, gdy jednocześnie na sklepowe półki zawita nowa część Call of Duty. Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalną prezentację nowości.

Sprawdźcie także pozytywne informacje dotyczące wyeliminowania z gry cheaterów.

Źródło: https://charlieintel.com/call-of-duty-league-hints-at-subway-stations-coming-to-warzone/62251/

Tagi: activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward