Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2020 20:50
Immortals Fenyx Rising - walka z gryfem
998V

Immortals Fenyx Rising wygląda świetnie. Ubisoft pokazuje nowy świat

Ubisoft nie przestaje promować Immortals Fenyx Rising i najnowszy materiał pozwala spojrzeć na świat przygotowany dla nowego IP. Gracze trafią w różne miejsca i podczas rozgrywki wyruszą w ciekawą podróż. Zobaczcie krainy przygotowane przez doświadczone studio.

Immortals Fenyx Rising zostało oficjalnie zaprezentowane na ostatnim Ubisoft Forward, a nasza redakcja miała nawet okazję opowiedzieć społeczności o swoich wrażeniach z rozgrywki. Twórcy przygotowują się do wielkiej premiery i postanowili tym razem opowiedzieć o krainach.

Deweloperzy zaproponują graczom wiele kolorowych i ładnych lokacji, w których będziemy wykonywać misje i tym samym rozwijać swojego bohatera. Ubisoft pozwoli graczom walczyć z przeciwnikami, zdobywać nowe umiejętności, gromadzić coraz to potężniejszy sprzęt, by następnie móc zrealizować swoją wielką misję.

Mam przy tym wrażenie, że autorzy Immortals Fenyx Rising zadbali o ciekawe zróżnicowanie terenów, co może pozytywnie wpłynąć na rozgrywkę. Każdy region wyróżnia się oprawą i ma oferować szereg unikalnych atrakcji.

Immortals Fenyx Rising może okazać się przyjemną odskocznią na końcówkę 2020 roku i jeśli fabuła nie zawiedzie, to Ubisoft może zaprezentować bardzo sympatyczne IP.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Immortals Fenyx Rising Ubisoft