Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2020 21:01
Immortals: Fenyx Rising
1474V

Immortals: Fenyx Rising zaprezentowany. Zobaczcie „Zeldę od Ubisoftu”

Zapomnijcie o Gods & Monsters. Ubisoft właśnie pokazał światu Immortals: Fenyx Rising i postanowił przedstawić oficjalne szczegóły nowej gry. To właśnie ten tytuł został okrzyknięty „Zeldą od Ubisoftu”.

Gods & Monsters zobaczyliśmy pierwszy raz na ubiegłorocznym E3 i już w tamtym czasie deweloperzy prezentowali dłuższy fragment rozgrywki. Gra jednak borykała się z kilkoma problemami, więc Ubisoft zdecydował się zmienić plany. Deweloperzy otrzymali dodatkowy czas na dopracowanie tytułu i w ostateczności zdecydowano się nawet zmienić nazwę.

Za Immortals Fenyx Rising są odpowiedzialni deweloperzy, którzy stworzyli Assassin's Creed Odyssey. W tym wypadku zadaniem śmiałków będzie ocalenie bogów, którzy utracili swoje moce przez potężnego Tyfona.

Ubisoft opublikował konkretny zwiastun Immortals Fenyx Rising, na którym widzimy główną bohaterkę. Protagonistka walczy z kolejnymi mitycznymi postaciami i przynajmniej na materiale – wygląda to nieźle. Nie możemy jednak pewnie liczyć na wielki hit AAA, jednak sympatycy nowych światów mogą szykować się na ciekawe IP.

W Immortals Fenyx Rising każdy śmiałek stworzy swojego bohatera, który będzie rozwijał swoje umiejętności i zdobywał kolejny oręż. Deweloperzy zaproponują dynamiczny system walki ze zróżnicowanymi zagadkami. Gracze trafią do dużego, otwartego świata – miejsce będzie przeładowane licznymi wyzwaniami i łamigłówkami.

Immortals Fenyx Rising zadebiutuje 3 grudnia. Jeszcze dzisiaj przeczytacie nasze wrażenia z gry.

Tagi: gameplay Immortals Fenyx Rising Ubisoft