Iza Łęcka Iza Łęcka 21.09.2020 13:31
Little Nightmares 2 TV Edition
634V

Little Nightmares 2 TV Edition w Polsce. Bardzo dobra cena gry z figurką

W Polsce znajdziemy specjalne wydanie Little Nightmares 2, które całkiem niedawno zostało zapowiedziane przez Bandai Namco. Zestaw z figurką kupimy za ponad 200 zł, co może okazać się łakomym kąskiem dla kolekcjonerów gadżetów z różnych gier.

Premierę Little Nightmares 2 zaplanowano na początek przyszłego roku, ale już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na specjalne wydanie gry. Początkowo zestaw był dostępny wyłącznie w sklepie Bandai Namco, jednak już możemy potwierdzić, że specjalne wydanie trafiło również do polskich sklepów.

Little Nightmares 2 TV Edition zawiera nie tylko grę oraz pudełko stylizowane na telewizor. W zestawie otrzymacie figurkę Mono i Six, oryginalną ścieżkę dźwiękową, 56-stronicowy artbook, stelbook oraz zestaw naklejek.

Little Nightmares 2 TV Edition w Polsce

RTV Euro AGD

Muve.pl

Zestaw zamówicie od 239 zł, co wydaje się całkiem korzystną ceną, pamiętając o ostatnich informacjach dotyczących next-genowych produkcji, gdzie około 349 zł zapłacimy za podstawową wersję gry. Little Nightmares 2 nie będzie standardowym tytułem AAA, ale trzeba przyznać, że już pierwsza odsłona IP prezentowała się niezwykle klimatycznie, a najświeższe materiały sugerują, że deweloperzy z Tarsier Studios podążyli podobną drogą.

Jeśli jesteście zainteresowani Little Nightmares 2 – sprawdźcie nasze wrażenia z gry oraz prześledźcie mroczny gameplay.

Źródło: https://lowcygier.pl/preordery/pre-order-little-nightmares-ii-tv-edition-w-polskich-sklepach-edycja-kolekcjonerska-little-nightmares-ii-od-239-zl/

Tagi: Bandai Namco Little Nightmares II Tarsier Studios