Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2020 15:53
Little Nightmares II Tarsier Studios
551V

Little Nightmares 2 otrzyma kolekcjonerkę w świetnej cenie. Zestaw trafił do sprzedaży

Tarsier Studios zachwyciło graczy prezentując pierwsze materiały z Little Nightmares 2, więc pewnie znajdzie się wielu fanów przerażających gier, którzy zdecydują się nabyć produkcję. Bandai Namco ponownie zaskoczyło i proponuje kolekcjonerkę w dobrej cenie.

W zeszłym miesiącu Tarsier Studios zaprezentowało dłuższy gameplay z Little Nightmares 2, a nawet mogliście zapoznać się z naszymi wrażeniami z produkcji. Deweloperzy ponownie chcą wrzucić graczy do przerażającego świata i trzeba powiedzieć to wprost – ta gra wygląda świetnie.

Bandai Namco zaprasza graczy do kupowania edycji kolekcjonerskiej Little Nightmares 2 i specjalny zestaw został wyceniony na 49,99 euro. Pakiet trafił do sklepu wydawcy i nawet z przesyłką zapłacicie około 278 zł.

Jest to naprawdę dobra cena za grę w pudełku, która zawiera stylizowany box, steelbook, figurkę, artbook, soundtrack na CD, cyfrowe przedmioty kosmetyczne, brelok do kluczy, kartę z nadrukiem 3D oraz naklejki.

Zestaw wydaje się naprawdę interesujący i jeśli posiadacie kolekcjonerkę z pierwszej części, to powinniście rozważyć złożenie zamówienia na ten pakiet. Oba odpicowane pudełka będą tworzyć ładny zestaw.

Little Nightmares 2 Edycja Kolekcjonerska

Źródło: https://lowcygier.pl/edycje-kolekcjonerskie/edycja-kolekcjonerska-little-nightmares-ii-tv-edition-za-27780-zl-z-wysylka-w-bandai-namco-store/

Tagi: Bandai Namco Little Nightmares II Tarsier Studios