Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.09.2020 11:30
Cyberpunk 2077 porównanie graficzne
6301V

Cyberpunk 2077 zaliczył konkretny upgrade graficzny? Zobaczcie porównanie jakości z pokazów

Jeden z użytkowników YouTube zrobił znakomite porównanie, które obrazuje, jak zmieniał się nadchodzący hit CD Projekt RED na przestrzeni pokazów w ostatnich trzech latach. Zdecydowanie warto rzucić okiem. 

Cyberpunk 2077 to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana gra końcówki tego roku. Wczoraj miał miejsce trzeci epizod Night City Wire, gdzie poznaliśmy kolejne elementy nadchodzącej produkcji - najważniejszymi informacjami były te, traktujące o gangach, które spotkamy podczas przemierzania miasta oraz ujawnienie wymagań sprzętowych dla PC, na które czekała masa ludzi. 

Wydaje się, że z każdym kolejnym pokazem coraz więcej osób przejawia zainteresowanie zbliżającym się projektem. Może to kwestia tego, że rzeczywiście debiut jest już wręcz na wyciągnięcie ręki, a może po prostu gra wygląda coraz lepiej?  Ciężko stwierdzić, ale tę drugą tezę można bardzo łatwo zweryfikować. Jeden z twórców na YouTube, Cycu1, udostępnił niezwykle ciekawy materiał, na którym porównuje wygląd Cyberpunka 2077 w 2018, 2019 i w końcu 2020 roku

Trzeba przyznać, że wizualnie jest rzeczywiście lepiej. Najłatwiej będzie wychwycić to, oglądając kadry zestawione obok siebie (od 03:04 na materiale). Przede wszystkim w oczy rzuca się większa liczba szczegółów i dokładniejsze elementy w oddali. Jestem pewien, że każdy z Was to dostrzeże, sprawdźcie sami:

Źródło: https://youtu.be/TUPqDlw484A

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077