Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.09.2020 18:27
cyberpunk 2077
1026V

Cyberpunk 2077 a niebezpieczne gangi. CD Projekt RED przedstawia mroczne zakamarki Night City

CD Projekt RED, podczas Night City Wire 3, przedstawiło gangi, które będziemy mogli spotkać podczas przemierzania Night City.

Polscy deweloperzy, zgodnie z obietnicą, przedstawili na cyfrowym wydarzeniu Night City Wire 3 gangi, zamieszkujące Night City - ogromne, tętniące życiem miasto, które będzie dane nam zwiedzić w grze Cyberpunk 2077 już 19 listopada bieżącego roku.

Frakcji jest sporo, a każda z nich preferuje inne metody działania. Niektórzy wykonują swoje zadania przy użyciu siły, inni chcą załatwić wszystko za pomocą komputerów i innych urządzeń dostosowanych do hakowania, łamania przeróżnych zabezpieczeń, a jeszcze inne grupy będą próbowały pokonać bohatera nie w walce, a w wyścigach samochodowych, w których użyją swoich własnych, zmodyfikowanych pojazdów.

Jeden z deweloperów zaznaczył, że protagonista Cyberpunka 2077, V, będzie mógł przyjmować misje od przedstawicieli, jak i członków danych gangów, aby m.in. zwiększyć ich zaufanie wobec swojej osoby.

Oprócz tego możecie zerknąć na materiał, który przedstawia wiele atrakcji, a także miejscówek w Night City oferowanych przez twórców Cyberpunka 2077.

Przy okazji zerknijcie na wymagania sprzętowe w wersji PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077