Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.09.2020 17:35
Spider-Man
2839V

Spider-Man Remastered jedynie w wersji Ultimate (Miles Morales). Gracze z PS4 nie dostaną ulepszenia za darmo

Osoba odpowiadająca za gry osadzone w uniwersum wykreowane przez Marvela oznajmił, że posiadacze Spider-Mana z 2018 roku nie dostaną darmowej aktualizacji gry na PS5.

Podczas PS5 Showcase potwierdzono, że zmierzający na rynek Marvel's Spider-Man: Miles Morales będzie zaopatrzony, jedynie w edycji Ultimate, w odświeżoną wersję bestsellerowego Marvel's Spider-Man (2018). Twórcy gry ze studia Insomniac Games wyjaśnili dzisiaj, że remaster jest czymś więcej, niż tylko podbiciem rozdzielczości, więc osoby, które nie zapoznały się jeszcze z najnowszą historią Petera Parkera, będą mogły zrobić to w wielkim stylu na PS5.

Z najnowszych informacji wynika, że ulepszenie będzie dostępne jedynie w pakiecie z produkcją, która opowie historię Milesa Moralesa. Oznacza to, że posiadacze tytułu wydanego ponad dwa lata nie dostaną za darmo ulepszenia pozycji na PS5, a jeśli będą chcieli ją zdobyć za wszelką cenę, będą musieli nabyć edycję Ultimate, bowiem Sony, na chwilę obecną, nie ma zamiaru wydawać osobno na rynek Spider-Man: Remastered. 

Taką informację przekazał Eric Monacelli, deweloper, który odpowiada za gry zahaczające o tematykę przedstawioną przez Marvela (pracował także przy Marvel's Avengers).

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-spider-man-remaster-on-ps5-to-not-have-free-upgrade-for-ps4-owners-of-original-game-rumor

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man (2018) Sony Computer Entertainment