Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2020 10:09
Need For Speed: Hot Pursuit Remastered
5626V

Need For Speed: Hot Pursuit Remastered wyciekło! Koreańczycy potwierdzają grę przed EA

Electronic Arts nie zdążyło zapowiedzieć Need For Speed: Hot Pursuit Remastered, ale koreański odpowiednik PEGI dodał już wyścigi do swojego katalogu. Gracze mogą oczekiwać, że tytuł w niedalekiej przyszłości zostanie zapowiedziany.

Electronic Arts najwidoczniej chce sięgać po swoje klasyczne odsłony serii Need For Speed, by deweloperzy z Criterion Games mogli w spokoju opracowywać już wyścigi na nową generację. Po tym jak Need For Speed: Hot Pursuit Remastered trafiło na Amazon, mamy potwierdzenie, że nie był to błąd.

Need For Speed: Hot Pursuit Remastered otrzymało swój rating w Korei. Nie jest to na pewno przypadek i zawsze takie gry w odpowiednim momencie są prezentowane przez wydawców. Teraz pozostaje tylko jedno pytanie – kiedy zagramy w odświeżonego NFS-a?

Electronic Arts może przygotowywać się do pokazu pozycji i będzie to na pewno świetna wiadomość dla fanów oryginału. Need for Speed: Hot Pursuit zadebiutował w 2010 roku i zebrał bardzo wysokie oceny (88-89% wersja konsolowa, 86% edycja na PC).

Need For Speed: Hot Pursuit Remastered powinno przyjechać już na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha, PC, ale także na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S (wsteczna kompatybilność).

Tagi: Criterion Games Electronic Arts Need for Speed: Hot Pursuit Need for Speed: Hot Pursuit Remastered