Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.08.2020 22:07
hot pursuit
8492V

Need for Speed Hot Pursuit Remastered wyciekł!

Need for Speed: Hot Pursuit pojawił się na Amazonie. Electronic Arts szykuje odświeżenie kultowej odsłony wyścigowej serii.

EA zapowiadało swego czasu, że planuje wydać w najbliższym czasie na rynek kilka remasterów najbardziej pokochanych odsłon kultowych serii. Jak się okazuje, jednym z nich ma być Need for Speed: Hot Pursuit, który ma zadebiutować jeszcze w tym roku - na pewno na Xboksie One.

Gra otrzymała kartę na Amazonie. Need for Speed: Hot Pursuit Remastered jest obecnie dostępny jedynie na Nintendo Switch i Xboksie One, ale można domyślić się, że trafi także na PlayStation 4 i komputery osobiste.

Dla przypomnienia, w owej odsłonie wykonywaliśmy misje jako policjanci, jak i szaleni kierowcy lubiący wysokie prędkości. Wykorzystywaliśmy różne narzędzia pomagające w złapaniu tzw. "piratów drogowych", jak i tych, które unieszkodliwiały radiowozy policyjne. Szczególnie dobrze wspominam tryb sieciowy, który dostarczał wiele niezapomnianych wrażeń.

Data premiery została ustawiona na 13 listopada bieżącego roku. Krótko mówiąc - musimy czekać na oficjalne materiały od Electronic Arts. Jeśli gra naprawdę powstaje, zapowiedź powinna odbyć się na dniach.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/amazon-may-have-leaked-need-for-speed-hot-pursuit-remastered/

Tagi: criterion games electronic arts Need for Speed: Hot Pursuit