Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2020 21:44
Ubisoft Forward
2256V

Ubisoft Forward zaskoczyło? Jak oceniacie imprezę Ubisoftu

Wrześniowe Ubisoft Forward zostało właśnie zakończone. Francuzi zaprezentowali kilka gier, więc jest to dobry moment na podsumowanie wydarzenia i wybranie najciekawszej produkcji przygotowywanej przez znane studio.

Ubisoft Forward w oczach redakcji PPE

Roger: Przyjemna impreza, po której nie spodziewałem się wiele, a zobaczyłem Zeldę od Ubisoftu. Wprawdzie nowy wizerunek protagonisty nie do końca do mnie trafia, ale gra wygląda ślicznie i z radością przeniosę się do mitycznych czasów. I to jeszcze w tym roku. Jako fan sportówek wszelakich propsuję też Riders Republic. Już widzę te zjazdy ze wzgórza ma moim „składaku”. Gra z pewnością zastąpi mocno ograne Steep i będzie łakomy kąskiem dla fanów sportów ekstremalnych. Esportowe gry i nastwione na multi niespecjalnie mnie kręcą, więc przy Siege wzruszyłem ramionami, ale kolekcje Scotta łykam na premierę. No i Prince of Persia – jedna z moich ulubionych odsłon trafi na obecne systemy. Otoczenie wygląda ładnie, ale już postacie mimo motion capture niespecjalnie. To nie będzie gra na miarę Remake’u Resident Evil 2, bardziej jak trylogia Crasha, a szkoda, bo liczyłem na nową wizję i może zabieg fabularny na mairę tego z Final Fantasy VII Remake. Event oglądało się jednak bardzo miło. 

Ocena: 4/6

Wojtek: Ubisoft wykorzystuje Ubisoft Forward, by opowiedzieć graczom o swoich najbliższych tytułach i nie wygląda to źle. Ghost Recon Breakpoint, The Crew 2, The Division 2 czy też Rainbow Six: Siege otrzymują nową zawartość i sympatycy tych tytułów powinni z zainteresowaniem zapoznać się z nowościami. Bardzo ciekawie wygląda Immortals: Fenyx Rising i chętnie zapoznam się z tym tytułem... Nie będzie to pewnie poziom Zeldy, ale warto podkreślić jedno: Ubisoft wciąż walczy i chce proponować graczom swoje nowe IP. Watch Dogs: Legion nadal wygląda ok i chętnie zagram... Szkoda jedynie, że Aiden nie jest głównym bohaterem! Prince of Persia: The Sands of Time Remake może i nie wygląda wybitnie, ale z przyjemnością przypomnę sobie tę historię. Riders Republic wygląda jak typowa kontynuacja Steep i aktualnie trudno powiedzieć, co z tego wyrośnie...

Ocena: 4/6

Zbiór informacji z wrześniowego Ubisoft Forward:

To jak... Ubisoft dał radę?

Tagi: ps4 ps5 Ubisoft Ubisoft Forward Xbox Series S Xbox Series X