Roger Żochowski Roger Żochowski 10.09.2020 21:43
Riders Republic - nowa gra o sportach ekstremalnych oficjalnie
888V

Riders Republic - nowa gra o sportach ekstremalnych oficjalnie

Ubisoft zaskoczył wyciągając z rękawa niespodziewaną produkcję. Riders Republic może okazać się ciekawą propozycją dla graczy, którzy lubią gry sportowe i mają ochotę na trochę szaleństwa. Zobaczcie pierwszy materiał z tytułu.

Nie mogliśmy liczyć na wielką niespodziankę z Prince of Persia: The Sands of Time Remake, który wyciekł trochę wcześniej, ale Ubisoft potrafił zaskoczyć prezentując na imprezie , co jest kolejną po Steep produkcją, w której odnajdą się fani sportówek. 

Riders Republic będziemy mogli wybrać sport jak jazda na rowerze, narty, snowboard, wingsuit i rakietowy wingsuit oraz rywalizować z innymi graczami podejmując różne aktywności. Na graczy czeka 7 regionów, a lokacje będą stworzone na bazie danych z GPS-a, a więc trafimy w realne miejsca.

Jedną z lokacji będzie park narodowy, który będziemy mogli swobodnie eksplorować podziwiając faunę i florę. Nie zabraknie pokręconych miejscówek do czesania trików i w każdej chwili będziemy mogli dołączyć do turniejów i rywalizacji z innymi jak choćby szalony zjazd ze zbocza na rowerach. 

Premiera zaplanowana została na 21 lutego 2021 roku na PS4, XOne, PS5, XSX i PC. 

Tagi: Ubisoft Forward