Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2020 21:40
Prince of Persia: The Sands of Time Remake
7180V

Prince of Persia: The Sands of Time Remake oficjalnie! Ubisoft zapowiada wielki powrót

Ubisoft nie ma szczęścia do Prince of Persia: The Sands of Time Remake, ale teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja nadciąga. Zobaczcie pierwszy zwiastun odrestaurowanej przygody.

Ubisoft ma w swoim katalogu wiele cenionych IP, ale choć firma posiada dziesiątki studiów deweloperskich na całym świecie, to nie może jednocześnie rozwijać wszystkich marek. Prince of Persia zostało odsunięte na drugi tor, ale możemy mieć nadzieję, że to uniwersum powróci do łask i już wkrótce zapoznamy się z kolejnymi przygodami na Bliskim Wschodzie.

Dzisiaj możemy potwierdzić dziesiątki przecieków: Prince of Persia: The Sands of Time powraca. Ubisoft zdecydował się na pełne odświeżenie gry i Piaski Czasu otrzymają Remake. Jak on wygląda i czy warto się nim zainteresować? Sprawdźcie pierwszy zwiastun.

Książę powrócił! Przeżyj ponownie legendarną opowieść, odtworzoną przez Ubisoft, albo odkryj ją po raz pierwszy. Wciel się w Księcia i wyrusz na wyprawę, aby ocalić królestwo od zdradliwego Wezyra, w tym ponadczasowym klasyku.

Pierwszy zwiastun nie zapowiada wybitnej oprawy, ale musimy pamiętać, że oryginał ma już wiele lat. Twórcy zajęli się odświeżeniem tytułu i premiera gry będzie na pewno dobrą wiadomością dla graczy, którzy nie mogli zapoznać się z oryginałem.

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake trafi na rynek 21 stycznia 2021 roku. Gra będzie dostępna na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, Uplay, Uplay + i Epic Games

Tagi: Prince of Persia: The Sands of Time Prince of Persia: The Sands of Time Remake Ubisoft