Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2020 14:16
Returnal PS5
1210V

Gry z PS5 na Amazonie. Sklep prezentuje okładki z Returnal, Sackboy, Destruction Allstars i Gran Turismo 7

Amazon odświeżył zakładkę gier Sony zmierzających na PS5. Returnal, Sackboy A Big Adventure, Destruction Allstars, a nawet Gran Turismo 7 otrzymały okładki, ale tylko część z produkcji prezentuje finalny art. Sytuacja jest jednak ciekawa ze względu na ostatnie plotki dotyczące zbliżającej się prezentacji PlayStation.

Pracownicy australijskiego Amazonu postanowili odświeżyć katalog gier zmierzających na PlayStation 5 i takie tytuły jak Demon's Souls, Returnal, Sackboy A Big Adventure, Ratchet & Clank: Rift Apart, Destruction Allstars i Gran Turismo 7 otrzymały okładki.

W przypadku Sackboy A Big Adventure i Returnal widzimy najwidoczniej ostateczne grafiki, ale w sytuacji Destruction Allstars, Gran Turismo 7 oraz Ratchet & Clank: Rift Apart nie zaprezentowano finalnych artów. Grafika efektownych wyścigów Lucid Games zostanie pewnie odrobinę zmieniona, ale mimo wszystko możemy podejrzewać, że identycznie jak w przypadku Demon's Souls (sprawdźcie grafikę) widzimy już prace deweloperów.

Warto jednak zwrócić uwagę, że ruch Amazonu ma miejsce w bardzo interesującym momencie. Według ostatnich plotek, jeszcze dzisiaj ma odbyć się prezentacja PlayStation 5.

Gry PS5 - okładki 1

Gry PS5 - okładki 2

Gry PS5 - okładki 3

Gry PS5 - okładki 4

Gry PS5 - okładki 5

Źródło: https://www.resetera.com/threads/amazon-listings-reveal-box-art-for-ps5s-returnal-sackboy-demons-souls-and-destruction-allstars.283136/

Tagi: Demon's Souls Destruction Allstars Gran Turismo 7 Ratchet & Clank: Rift Apart Returnal Sackboy A Big Adventure