Iza Łęcka Iza Łęcka 08.09.2020 10:48
PlayStation 5 konsola
6292V

PS5 z szybką prezentacją? GAME zapowiada pokaz PlayStation 5

Od kilku dni pojawiały się plotki dotyczące pokazu PS5, natomiast dzisiejsze działania Microsoftu mogły skłonić japońską korporację do szybkiej reakcji. Brytyjski GAME informuje o nadciągającej prezentacji PlayStation 5.

Od samego rana branża żyje informacjami dotyczącymi Xboksa Series X i Xboksa Series S. Po przecieku, humorystycznym ruchu Microsoftu i potwierdzeniu tańszego next-gena, przyszła kolej Sony. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi przez GAME Guildford, pokaz PS5 ma odbyć się już jutro.

Data 9 września pojawiała się w kilku plotkach, ale wciąż brakowało nam ruchu Sony. Korporacja wciąż nie potwierdziła szczegółów, jednak musimy pamiętać, że jutro odbędzie się prezentacja trybu sieciowego nowego Call of Duty. Według jednej z teorii, to Sony nie tylko miało pokazywać grę, ale i ujawnić konkrety o PS5.

Wiadomość w żaden sposób nie została jeszcze potwierdzona, dlatego musimy czekać na szczegóły ze strony japońskiej korporacji. Należy jednak dodać, że dzisiejsze przecieki powinny skłonić Sony do konkretnych działań.

[Aktualizacja #1]

GAME usunęło wiadomość, ale mamy screen potwierdzający informację. Czy sklep opublikował szczegóły bez konsultacji z Sony?

PS5 przeciek

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-preorders-to-go-live-tomorrow-hints-major-uk-retailer/

Tagi: PlayStation 5 ps5 Sony