Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2020 13:46
Demon's Souls (PS5)
1825V

Demon's Souls na nowych screenach. Amazon zaprezentował ładną okładkę

Amazon odświeżył zakładkę Demon's Souls w swoim katalogu i firma zaprezentowała okładkę oraz nowe screeny. Grafika nie jest ostateczna, ale trzeba przyznać, że wygląda naprawdę dobrze. Miejmy nadzieję, że ruch sklepu nie jest przypadkowy.

Demon's Souls zostało zapowiedziane na The Future of Gaming i nowa wersja produkcji elektryzuje graczy od kilku miesięcy. Po wielu plotkach i przeciekach, Sony potwierdziło, że Bluepoint Games zajmuje się odświeżeniem wielkiej gry From Software. Wymagająca przeprawa może być jedną z najważniejszych produkcji pierwszych tygodni PlayStation 5.

Sony wciąż nie potwierdziło daty premiery Demon's Souls (PS5), ale pojawiły się jednoznaczne przecieki – to właśnie ten tytuł był przynajmniej w pewnym momencie szykowany na premierę PS5. Nie możemy mieć pewności, jak sytuacja wygląda teraz i czy Sony nie zmieniło planów, ale przynajmniej w pewnym momencie – to ten wymagający RPG miał zachęcać do PlayStation 5.

W swoim czasie przedstawiciele Sony bawili się z fanami IP, a teraz Amazon odświeżył katalog Demon's Souls i zaprezentował okładkę. Grafika nie jest ostateczna, jednak trzeba przyznać, że wygląda naprawdę dobrze. Nie będę specjalnie zaskoczony, gdy w ostateczności, to właśnie taki art trafi na pudełka.

Możemy także spojrzeć na dwa nowe screeny i ponownie trudno nie chwalić pracy Bluepoint Games. Materiały zostały przygotowany dzięki PlayStation 5 i pokazują klimatyczną miejscówkę i jednego z przeciwników.

Demons Souls PS5 - okładka screeny 1

Demons Souls PS5 - okładka screeny 2

Demons Souls PS5 - okładka screeny 3

Źródło: https://www.amazon.com.au/Sony-Demons-Souls-PlayStation-5/dp/B08B2MMSML/

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment