Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.09.2020 11:58
Super Mario 3D All-Stars
917V

Super Mario 3D All-Stars. Nintendo pokazuje rozgrywkę z Super Mario Galaxy na Switch

Nintendo potrafi nakręcać szaleństwo na swoje wydawnictwa - nawet jeśli chodzi o odgrzewane kotlety, takie jak starsze odsłony marki Super Mario

Właśnie z taką szajbą mamy do czynienia w przypadku Super Mario 3D All-Stars, które zostanie wydane tylko w limitowanej liczbie kopii - również w dystrybucji cyfrowej. Kompilacja 3 gier z wąsatym hydraulikiem w głównej roli (Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy) będzie sprzedawana tylko do końca marca 2021 roku, również w cyfrowej dystrybucji. Gracze w związku z tym limitem czasowym rzucili się już do zamówień przedpremierowych (m.in. na Amazon), o czym pisaliśmy w jednym z poprzednich newsów (przy czym ceny wydania fizycznego sięgają już prawie 1000 zł).

Dziś możemy przyjrzeć się nowemu gameplayowi z Super Mario Galaxy - oczywiście w szykowanej wersji na Switch. Materiały zostały zaprezentowane na oficjalnym koncie Twitter Nintendo. Konwersja Super Mario Galaxy zaoferuje rozdzielczość 1080p w trybie stacjonarnym i 720p w trybie mobilnym, podobnie jak port Super Mario Sunshine.

Do premiery kompilacji Super Mario 3D All-Stars dojdzie już 18 września 2020. Skusicie się na zakup?

Sprawdźcie przy okazji telewizyjne reklamy Super Mario 3D All-Stars.

Tagi: Nintendo Super Mario 3D All-Stars