PS5, Xbox Series X i Xbox Series S porównane. Specyfikacje konsol Sony i Microsoftu

Gry
3995V
PS5, Xbox Series X i Xbox Series S porównane. Specyfikacje konsol Sony i Microsoftu
Wojciech Gruszczyk | 08.09.2020, 20:43

Microsoft ujawnił dzisiaj swojego tańszego next-gena, więc warto zaktualizować informacje dotyczące obu konsol amerykańskiej korporacji oraz zestawić je ze szczegółami urządzenia Sony.

Microsoft nie może mówić o spokojnym dniu, ale fani amerykańskiej korporacji mogą odetchnąć z ulgą. Po dużym przecieku, otrzymaliśmy polską cenę oraz datę premiery Xboksa Series S i teraz część graczy może szykować pieniądze na nową generację. Wciąż czekamy na ruch Sony, ale bardzo możliwe, że Japończycy odsłonią karty i w tym tygodniu poznamy już wszystkie informacje o obu next-genach.

Zanim jednak złożycie zamówienia przedpremierowe, warto sprawdzić najnowsze informacje ujawnione przez Amerykanów oraz Japończyków. Nadal nie znamy kompletnych szczegółów dotyczących PlayStation 5, ale wiele w tym temacie może zmienić się w przeciągu następnych dni.

Trzeba jednak zauważyć, że na rynku pojawią się trzy bardzo różne konsole. Xbox Series X ma oferować potężną moc i powinien świetnie radzić sobie z tytułami third-party. Atutem PlayStation 5 będą ponownie gry ekskluzywne, a Xbox Series S może za pomocą ceny zachęcić niektórych graczy do propozycji Microsoftu – będzie to świetna opcja dla Xbox Game Pass. Nie możemy także zapomnieć o PS5 Digital Edition, ale w tym wypadku sporo może zależeć od ceny, której niestety wciąż nie znamy.

PS5, Xbox Series X i Xbox Series S porównane. Specyfikacje konsol Sony i Microsoftu

 

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/75023/xbox-series-1440p-120fps-512gb-ssd-ray-tracing-4k-video-playback/index.html

Komentarze (206)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper