Xbox Series S z oficjalną datą premiery. Microsoft potwierdza kolejny szczegół

Gry
4378V
Xbox Series S z oficjalną datą premiery. Microsoft potwierdza kolejny szczegół
Wojciech Gruszczyk | 08.09.2020, 18:42

Microsoft właśnie potwierdził datę premiery Xboksa Series S. Konsola nowej generacji trafi na rynek w listopadzie, a z tej okazji możemy spojrzeć na dłuższy zwiastun. Pozostały już tylko szczegóły Xboksa Series X.

Microsoft opublikował dłuższy zwiastun Xboksa Series S, który został rozbudowany o ważny szczegół – datę premiery. Microsoft potwierdza tym samym plotki i przygotowuje graczy na nową generację.

Xbox Series S – data premiery

Xbox Series S trafi do sklepów 10 listopada. Jest to oficjalna data premiery nowej generacji od Microsoftu. Firma potwierdziła tym samym trzy najważniejsze szczegóły z dzisiejszego przecieku – wygląd najmniejszego Xboksa, cenę wychudzonej konsoli oraz dzień debiutu nowej generacji.

Teraz w zasadzie pozostaje tylko zaczekać na ostateczne konkrety dotyczące Xboksa Series X. Jak wiadomo w ujawnionych informacjach również pojawiły się szczegóły „najpotężniejszego next-gena”, ale przynajmniej aktualnie Microsoft skupił się wyłącznie na Xboksie Series S.

Trudno sobie wyobrazić, by Xbox Series S mógł zadebiutować w innym terminie względem Xboksa Series X... Choć może XSX trafi na półki sklepowe 6 listopada? Microsoft chce nam dawkować szczegóły, więc teraz musimy po prostu zaczekać.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (149)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper