Iza Łęcka Iza Łęcka 08.09.2020 07:52
wiedźmin netflix
3617V

Wiedźmin Netflixa z wielką bitwą. Aktorzy nagrywają „kluczową scenę” dla 2 sezonu

W pierwszym sezonie „Wiedźmina” Netflixa nie zabrakło widowiskowego starcia, tymczasem wiele wskazuje na to, że dopiero druga historia może zapewnić akcję, o której Jaskier będzie dumnie tworzył swe ballady. Aktorzy właśnie nagrywają jeden z najważniejszych etapów nowego sezonu.

Od ubiegłego miesiąca trwają prace na planie „Wiedźmina”, jednak to wciąż początkowy etap, a ekipa jeszcze przez wiele tygodni skupiona będzie na nagraniach wszelkich niezbędnych scen. Dopiero po zakończeniu prac w terenie i wkroczeniu w następną fazę projektu, widzowie będą mogli nieco spokojniej oczekiwać na premierę drugiego sezonu. 

Co ciekawe, redakcja Redanian Intelligence dotarła do pewnych doniesień z planu – już teraz kręcona jest okazała i widowiskowa scena walki, która rozgrywa się w Kaer Morhen. W wydarzeniach zobaczymy między innymi Geralta, Ciri, Vesemira, Lamberta, Eskela, Coëna oraz kilku nowych wiedźminów. Jednym z nich będzie Hemrik grany przez Joela Adriana.

Obecnie nie udostępniane są informacje przeciwko komu do pojedynku stanie liczna grupa wojowników, ale na pewno będzie to ktoś niezwykle potężny. Jak wskazują dziennikarze, sekwencja w Kaer Morhen będzie kluczową sceną dla drugiego sezonu netflixowego "Wiedźmina".

Redanian Intelligence przywołuje również doniesienia, zgodnie z którymi w nowej historii „Wiedźmina” pojawi się Leszy – spotkanie z potworem przyniesie „poważne konsekwencje” dla bohaterów. Nie możemy mieć pewności, czy to właśnie przeciwko bestii staną wiedźmini w zamku, ale możemy spodziewać się niemałych emocji i efektownych scen walki. Czy tylko ja chciałabym już ujrzeć dom wiedźminów i zobaczyć wojowników w akcji?

W oczekiwaniu na kolejne doniesienia z planu, sprawdźcie trailer nowego filmu dokumentalnego "Jak powstawał Wiedźmin", w którym nie brakuje zakulisowych scen.

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/09/08/the-witcher-is-filming-a-crucial-action-scene-for-season-2/

Tagi: netflix wiedźmin Wiedźmin 2 Wiedźmin Netflix