Iza Łęcka Iza Łęcka 26.08.2020 09:11
Wiedźmin Netflix
1494V

Jak powstawał Wiedźmin? Netflix niespodziewanie opublikował dokument o powstaniu serialu

„Wiedźmin” to jedna z największych premier platformy Netflix ostatnich lat. Firma rozwija już kolejne produkcje związane z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, tymczasem widzowie mogą zapoznać się z dokumentem prezentującym kulisy prac na planie pierwszego sezonu.

„Wiedźmin” był jednym z największych hitów ubiegłego roku, przez co Netflix nie może tracić czasu: rozwijany jest już drugi sezon serialu, powstanie spin-off, a także zapowiedziana została klimatyczna animacja. Potencjał uniwersum Andrzeja Sapkowskiego jest ogromny, z czego gigant streamingowy planuje skorzystać, utrzymując zainteresowanie widzów przed debiutem kolejnych odcinków. Mając w pamięci pierwszy sezon, abonenci mogą poznać nieco więcej smaczków dotyczących prac na planie, gdyż właśnie zadebiutował dokument zatytułowany „Jak powstawał Wiedźmin?”.

„Dowiedz się, jak powstały potwory, ballady i wszystkie inne magiczne elementy, za których sprawą wiedźmiński kontynent zaczął tętnić życiem.”

„Jak powstawał Wiedźmin” to nowy dokument przygotowany przez platformę Netflix, który pozwala widzom wejść za kulisy serialu i przyjrzeć się nigdy wcześniej nie publikowanym materiałom. Całość trwa 32 minuty, w trakcie których poznamy wypowiedzi aktorów i ekipy pracującej nad produkcją.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dokument Jak powstał Wiedźmin netflix Wiedźmin