Iza Łęcka Iza Łęcka 22.08.2020 04:31
Wiedźmin 2 Netflix charakteryzacja
7651V

Wiedźmin 2 powstaje. Henry Cavill chwali się zdjęciem z charakteryzacji

Henry Cavill może już ponownie wcielić się w Geralta. Aktor potwierdził trwające na planie prace, prezentując zdjęcie z charakteryzacji. To dobra wiadomość dla widzów wyczekujących na premierę kolejnego sezonu „Wiedźmina”.

Branża filmowa powoli wstaje z kolan, a na planach ponownie pojawiają się aktorzy z całą ekipą twórców. Nie inaczej jest w przypadku drugiego sezonu „Wiedźmina”, który już powstaje. Po niesamowicie ciepłym przyjęciu przez widzów Netflixa, tym razem w serialu zajdzie kilka istotnych zmian – tworzeniem efektów specjalnych, oprócz wcześniej zatrudnionych firm, zajmie się jeden z najbardziej znanych zespołów na świecie, Industrial Light & Magic (ILM).

Co ciekawe, Henry Cavill potwierdził, że już zagościł na planie, publikując zdjęcie z charakteryzacji – nad przeobrażeniem aktora w Geralta czuwają dwie charakteryzatorki. Trzeba przyznać, że w serialu główny bohater prezentuje się całkiem przyzwoicie, a cały proces wykreowania wizerunku Wiedźmina musiał być pod wieloma względami dopracowany i czasochłonny.

Sympatycy uniwersum Sapkowskiego i serialu Netflixa gorączkowo odliczają do premiery drugiego sezonu. Z racji pandemii koronawirusa, prace się opóźniły, a cały proces został przesunięty o kilka miesięcy – zgodnie z planem włodarzy platformy prace na planie mogą zakończyć się w lutym 2021 roku. Kiedy więc będziemy mogli zobaczyć Wiedźmina na ekranie? Netflix jeszcze nie określił daty premiery 2 sezonu.

W oczekiwaniu na kolejną serię przygód Geralta, Ciri i Yennefer, zapraszamy Was do sprawdzenia recenzji najnowszego serialu dokumentalnego Netflixa poświęconego historii branży gier – High Score.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Źródło: https://filmozercy.com/wpis/henry-cavill-pokazuje-zakulisowe-zdjecie-z-2-sezonu-wiedzmina

Tagi: Henry Cavill Netflix Wiedźmin wiedźmin 2