Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.09.2020 11:18
the comeback trail
2325V

The Comeback Trail. De Niro, Lee Jones i Morgan Freeman na zwiastunie nadciągającej komedii

Jedną z ciekawszych produkcji kinowych 2020 roku może się okazać "The Comeback Trail". Film zapowiada się doskonale na pierwszym zwiastunie.

W Sieci pojawił się pierwszy trailer nadciągającego filmu "The Comeback Trail". W obrazie nie zabraknie wielkich gwiazd - przede wszystkim Roberta De Niro, Tommy'ego Lee Jonesa, Morgana Freemana. W produkcji wystąpili również Zach Braff, Emile Hirsch, Eddie Griffin i Kate Katzman.

Film reżyserowany przez Georga Gallo stanowi remake produkcji z 1982 roku i opowiada o dwóch producentach filmowych (w głównych rolach De Niro i Freeman), którzy wiszą mafii duże pieniądze. Mężczyźni wpadają na pomysł, by oszukać firmę ubezpieczeniową, fingując na planie westernowego filmu wypadek ich kolegi, starzejącego się sławnego aktora holllywoodzkiego. Plan spala na panewce, co rozpoczyna serię niefortunnych zdarzeń.

"The Comeback Trail" ma już termin kinowej premiery. W USA produkcja zadebiutuje na wielkim ekranie dokładnie 13 listopada 2020. Nie wiadomo jeszcze, kiedy polski dystrybutor wprowadzi obraz do naszych kin.

Tagi: film kino the comeback trail