Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.09.2020 18:06
Lego Star Wars The Skywalker Saga vs The Complete Saga
2279V

LEGO Star Wars The Skywalker Saga vs The Complete Saga. Zobaczcie jak odnowiono stare scenki

Lego Star Wars The Skywalker Saga zapowiada się na spełnienie marzeń wszystkich fanów cyklu Lego Star Wars, dla których kultowa LEGO Star Wars: The Complete Saga to najlepsze gry Lego w historii

Ekipa TT Games postanowiła przygotować wyjątkową paczkę gier LEGO Star Wars, by uczcić niedawne zakończenie sagi przez Disneya. 

Twórcy mieli do wyboru dwie opcje, czyli po pierwsze napisać całą trylogię trylogii gier od nowa i odświeżyć kultowe sceny z pierwszych tytułów wydawanych jeszcze na PlayStation 2, lub też pójść śladami nostalgii i dać nam remaster LEGO Star Wars: The Complete Saga z paroma nowymi kampaniami. 

Deweloperzy postanowili jednak przyłożyć się mocno do pracy, dzięki czemu wszystkie 9 kampanii jakie zobaczymy podczas gry to pełnoprawne i stworzone niemalże od podstaw przygody. Na poniższym porównaniu możecie zobaczyć jak 15 lat rozwoju branży i wydawania kolejnych wirtualnych LEGO adaptacji, wpłynęło na sposób ukazywania niektórych scen w grze. Miło tak powspominać stare dobre Lego Star Wars, nieprawdaż? 

Tagi: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga TT Games Warner Bros. Interactive Entertainment