LEGO Star Wars: The Complete Saga

LEGO Star Wars: The Complete Saga

8,0
88 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.4
PS3 7.7
X360 7.8
Wii 8.2
DS 8.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Traveller's Tales
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.11.2007
Europa:
09.11.2007
Polska:
16.11.2007
Producent:
Traveller's Tales
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.11.2007
Europa:
09.11.2007
Polska:
16.11.2007

LEGO Star Wars: The Complete Saga - opis gry

Lego Star Wars: The Complete Saga to gra action-adventure wyprodukowana przez brytyjskie studio Traveller’s Tales i wydana przez LucasArts na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 3, Xbox 360, Wii oraz NDS. Tytuł odwzorowywał wydarzenia przedstawione w dwóch filmowych trylogiach Gwiezdnych Wojen.

Lego Star Wars: The Complete Saga pozwala nam prześledzić wydarzenia przedstawione w sześciu filmach, choć w specyficznej otoczce. I postacie, i obiekty zbudowane są tutaj mianowicie z klocków Lego. Gra podzielona jest na levele, do których dostęp uzyskujemy z poziomu swoistych baz wypadowych.

Twórcy przygotowali mnóstwo postaci, w których buty możemy wskoczyć. Łącznie jest ich aż 160 i często posiadają unikalne umiejętności (nie wszyscy są dostępni jednak od samego początku). Rozgrywka nie odbiega znaczącego od tego, co fani mogą znać z poprzednich gier Brytyjczyków. Na przejście czeka 36 poziomów podstawowych (po sześć na jeden film), a także dwadzieścia misji pobocznych oraz sześć bonusowych. Podczas rozgrywki działamy we dwójkę - razem z postacią sterowaną przez konsolę/komputer lub ze znajomym. Wyzwania jakie napotykamy mogą polegać na pokonaniu przeciwników, rozwiązywaniu prostych łamigłówek lub na przejściu sekcji zręcznościowych. Na naszej drodze napotykamy także znajdźki, np. złote klocki, które odblokowują dodatkową zawartość, np. niedostępne normalnie postacie, którymi grać można w trybie Free Mode (umożliwiającymi przejście zaliczonych leveli dowolnymi postaciami). Jedną z nich jest nawet Indiana Jones.

The Complete Saga oferuje także inne atrakcje, które nie były dostępne w poprzednich grach Traveller’s Tales traktujących o Gwiezdnych Wojnach. Przede wszystkim są to nowe poziomy (w części z nich używamy pojazdów), nowe postacie, umiejętności służące do walki, a także możliwość budowania własnych pojazdów, które następnie można pilotować. Odnośnie bonusowych poziomów - dwa z nich pierwotnie miały trafić do LEGO Star Wars, ale ostatecznie nie doszło to do skutku.

Wideo - LEGO Star Wars: The Complete Saga

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper