Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.09.2020 14:30
Star Citizen nowy zwiastun
574V

Star Citizen dalej rośnie. Twórcy prezentują wyrzutnie granatów

Kasowy hit od Cloud Imperium Games doczekał się nowego materiału, na którym przedstawiona została bardzo ciekawa broń oraz kilka mniejszych zmian w świecie gry. 

Star Citizen to prawdziwy fenomen i istny pokaz możliwości, jakie dają w dzisiejszych czasach zbiórki pieniężne. Twórcy cały czas rozwijają swój projekt o zupełnie nowe aspekty i dokumentują to w różnego rodzaju materiałach, aby stale udowadniać szerokiemu gronu fanów, na co przeznaczane są ich miliony dolarów. Wszechświat się rozwija, bez dwóch zdań! 

Tym razem zobaczymy zaprezentowano nam wyrzucę rakiet, która zostanie dodana w najbliższej aktualizacji. Broń może się bardzo mocno przydać podczas przemierzania kosmicznych rubieży - nigdy nie wiadomo bowiem, z której strony nadejdzie niebezpieczeństwo. Twórcy pokazali nam również ulepszone oświetlenie i rozwój doków załadunkowych.

Ponadto dostaliśmy także małą prezentację zmiany powierzchni planet - wiele wskazuje na to, że te mają być teraz dużo bardziej różnorodne i ciekawsze. Jest to świetna informacja, albowiem nawet, jeśli kosmos byłby ogromny, to wszechobecna pustka i powtarzalność szybko by znużyły. A warto powiedzieć, że możemy mówić o grze, która niedawno przekroczyła 300 milionów dolarów wpłat ze strony społeczności. 

Obecnie możemy mówić o poziomie 312 milionów dolarów, co dobitnie pokazuje, z jakim fenomenem mamy do czynienia. Sprawdźcie koniecznie wspomniany wyżej materiał: 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/09/star-citizen-video-docking-arms/

Tagi: Cloud Imperium Games Star Citizen