Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.06.2020 16:30
Star Citizen nowe wideo
841V

Star Citizen. Twórcy chwalą się efektami wizualnymi w nowym materiale wideo

Nowy materiał od Cloud Imperium Games skupia się na wizualnej warstwie ich najnowszej produkcji oraz planach odnośnie do rozprzestrzeniania ognia. 

Star Citizen to niezwykle głośny projekt od studia Cloud Imperium Games. Szum wokół gry wywołuje ilość pieniędzy, jaka przeznaczana jest na jego rozwój ze strony inwestorów. Twórcy cały czas informują nas o wszystkich zmianach, które pojawiają się w grze, co bardzo podoba się społeczności. 

Nie może więc dziwić fakt, iż materiałów pojawia się coraz więcej i poruszają one coraz drobniejszych elementów kosmicznej pozycji - zbiórka zbliża się przecież do 300 milionów! Najnowsze wideo skupia się nieco na sferach lądowania oraz hangarach, które będą od teraz znacznie lepiej widoczne i oznaczane. 

Tym jednak, co przykuwa w materiale największą uwagę, są efekty wizualne. Te wypadają całkiem imponująco i szczególnie rzucają się w oczy małe cząsteczki w atmosferze, które widoczne są nawet z powierzchni planet. Wprowadzono również nowy model wody dla planetarnych oceanów.

Twórcy postanowili przedstawić nam także pierwsze spojrzenie na fizykę rozprzestrzeniania ognia. Cóż, tu trzeba śmiało stwierdzić, że nie robi ona już tak dużego wrażenia wizualnego i zdecydowanie widać, że są to dopiero pierwsze kroki przy budowaniu rzeczonej mechaniki. Zobaczymy, jak rozwinie się ona z czasem

Źródło: YouTube

Tagi: Cloud Imperium Games Star Citizen