Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.09.2020 10:30
Mafia: Edycja Ostateczna mapa
2054V

Mafia: Definitive Edition zaoferuje dużą mapę. Lost Haven będzie znacznie bardziej ożywione

Odświeżona odsłona kultowej Mafii to bez wątpienia najgłośniejsza premiera bieżącego miesiąca. Na powrót do Lost Haven czekają nie tylko fani pierwszej części, ale także ci, którzy chcieliby zapoznać się z serią. 

Premiera Mafia: Edycja Ostateczna zbliża się wielkimi krokami. Gra zadebiutuje jeszcze pod koniec tego miesiąca, a kolejne zwiastuny tylko podkręcają oczekiwania na powrót do świata mafijnych porachunków i gangsterów. Tym, co odegra kluczową rolę, ponownie będzie prawdopodobnie fabuła - ta nie zestarzała się ani trochę i nawet dziś zrobi ogromne wrażenie! 

Od dawna mówi się o tym, jak wiele pracy wykonała ekipa z Hangar 13. Zaimplementowali zupełnie nowe oświetlenie, nagrali przerywniki filmowe od początku, a także rozwinęli znacząco sekwencje fabularne i samą mapę, po jakiej przyjdzie nam się poruszać. Jeśli chodzi o ten ostatni element, twórcy zaznaczają, że choć sporo rzeczy mogło pozornie ulec zmianie, to znane lokalizacje (jak np. lotnisko) dalej pozostaną w tym samym miejscu. 

W samym centrum będzie teraz znacznie więcej biurowców, a Chinatown zdecydowanie zbliży się do rzeczywistego obrazu, na którym się wzorowano. Każda dzielnica będzie teraz wyglądała inaczej - w zależności od pory dnia i pogody. Twórcy zaoferują ponadto więcej bocznych alejek, aby łatwiej uciekać zastępom policji. Dostaniemy miasto, które będzie znacznie bardziej tętniło życiem, niż lata temu! 

Mafia: Edycja Ostateczna - mapa

Źródło: https://gamingbolt.com/mafia-definitive-edition-map-changes-detailed-countryside-open-from-start

Tagi: 2k games Hangar 13 Mafia: Edycja Ostateczna