Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2020 18:05
Mafia Edycja Ostateczna Vito
974V

Mafia Remake na nowym zwiastunie. Twórcy pokazują kilka ładnych ujęć

2K Games przygotowuje graczy na edycję ostateczną Mafii. Najnowszy materiał ponownie przybliża piękne okolice i przypomina o nadciągającej premierze. Pełny remake tytułu będzie dostępny już pod koniec miesiąca.

Hangar 13 ma dużą szansę przywrócić blask serii Mafia. Twórcy ponieśli dwie porażki odświeżając Mafię 2 oraz przygotowując Mafię 3, ale wiele na to wskazuje, że remake pierwszej odsłony zaprezentuje bardzo wysoką jakość.

Najnowszy zwiastun pozwala spojrzeć na upiększone Lost Heaven oraz wspomina o kilku atutach Edycji Ostatecznej. W grze nie zabraknie między innymi mocnej fabuły, ikonicznych samochodów, ciekawych misji, a to wszystko zostało dopieszczone, by trafić w gust współczesnej publiki.

Już wcześniej mieliśmy okazję przedstawić swoje wrażenia z gry, zobaczyliśmy fabularny zwiastun i trzeba przyznać, że wygląda to bardzo solidnie. Jeśli deweloperzy nie zawiodą pod względem optymalizacji oraz wyeliminują błędy, to Mafia: Edycja Ostateczna może osiągnąć poziom, który powinna oferować cała trylogia.

Nadal mam nadzieję, że Hangar 13 pracuje już nad Mafią 4 i tym razem twórcy otrzymają odpowiedni czas, by móc zadbać o cały projekt.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia: Edycja Ostateczna