Iza Łęcka Iza Łęcka 03.09.2020 10:29
Tony Hawk's Pro Skater 1+2
1675V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 z wymagającą i czasochłonną platyną. Fani deski będą zachwyceni

Dziennikarze sprawdzają Tony Hawk's Pro Skater 1+2, dlatego już za niedługo możemy się spodziewać pierwszych opinii dotyczących produkcji. Zanim jednak dowiemy się, czy Activision osiągnęło kolejny sukces, przywracając na rynek znane IP, sprawdźmy listę trofeów. Zestawienie potwierdza – szykuje się wymagającą przeprawa dla sympatyków deski.

W ostatnich miesiącach nie brakowało ciekawych remasterów oraz remake'ów, jednak trzeba przyznać, że fani deski od dawna czekali na porządny powrót serii Tony Hawk's Pro Skater. Jutro odbędzie się premiera Tony Hawk's Pro Skater 1+2, a w oparciu o pierwsze opinie możemy przypuszczać, że Activision osiągnie spory sukces.

W Sieci pojawiła się już lista trofeów, która dobitnie potwierdza, że łowcy platyn i calaków będą musieli nie tylko postarać się o złote medale na wszystkich lokacjach, ale zawalczą również o combo z wynikiem ponad 1 000 000. Czasochłonnym wyzwaniem może okazać się zgarnięcie ogólnego rezultatu na poziomie 10 000 000 punktów na jednym z parków.

Gracze będą również rozwijać swojego skatera (wymagany jest 100 poziom dla zebrania srebrnego pucharku), zajmą się malowaniem graffiti (100 rysunków na brąz), choć na szczęście nie zostaną zmuszeni do wielogodzinnej rozgrywki w trybie sieciowym – wymagane jest ukończenie tylko jednego meczu w multiplayerze.

Pełną listę trofeów znajdziecie na stronie exophase.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/tony_hawks_pro_skater_1_plus_2_trophies_require_some_sick_combos_for_the_platinum

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions