Marvel’s Avengers cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Beta gry ustanowiła rekord w historii PlayStation

Gry
1017V
Marvel’s Avengers cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Beta gry ustanowiła rekord w historii PlayStation
Iza Łęcka | 03.09.2020, 09:40

Już tylko kilkanaście godzin dzieli nas od premiery Marvel’s Avengers, w związku z czym Square Enix dzieli się bardzo dobrymi wynikami gry. Testy beta cieszyły się ogromną popularnością, dzięki czemu nowy tytuł Crystal Dynamics ustanowił rekord w historii PlayStation.

Według ostatnich raportów Marvel's Avengers to jedna z najbardziej oczekiwanych gier jesieni, nikogo więc nie powinien zaskoczyć fakt, że wielu graczy zdecydowało się wziąć udział w testach beta. Square Enix pogratulowało Crystal Dynamics specjalnego osiągnięcia – testy przygód Avengersów to najczęściej pobierana beta w historii PlayStation.

Square Enix i Crystal Dynamics pozwoliły wszystkim zainteresowanym sprawdzić grę, ale to posiadacze PlayStation 4 jako pierwsi wskoczyli na serwery i przywdziali superbohaterskie stroje. Sony zapewniło swoim graczom nie tylko o ekskluzywny dostęp do testów, ale również postać Spider-Mana, która będzie tylko w wersji na konsole PlayStation.

Już jutro odbędzie się premiera Marvel’s Avengers, ale pamiętajcie, że to dopiero początek długiej drogi ramię w ramię z herosami. Crystal Dynamics planuje rozbudowany rozwój gry, a w tym tygodniu potwierdzono dodanie Kate Bishop. Wszystkie dodatkowe postacie, złoczyńcy czy tez misje zostaną zaoferowane za darmo.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Avengers.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/marvels-avengers-was-the-most-downloaded-beta-in-playstation-history/

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper